Gdynia Family Park

W sezonie letnim – podobnie jak w zeszłym roku – na Skwerze Kościuszki w Gdyni, przy al. Jana Pawła II 13 stanie największe Koło Widokowe w Polsce: „Wheel of vision” Oscara Brucha. Koło udostępnione zostanie odwiedzającym na przełomie maja i czerwca 2017 roku.

Tak jak w zeszłym roku, dzięki współpracy z „Tawerną Gdynia” (klub „Pokład”) oraz restauracją „Jedz pij tańcz”, w kole widokowym serwowane będą posiłki oraz organizowane specjalne wydarzenia.

Ale to nie koniec atrakcji. Właściciel koła przygotował w tym roku znacznie bogatszą ofertę. Do sierpnia przy kole powstanie dodatkowo nowoczesny park rozrywki – GDYNIA FAMILY PARK.

Gdynia Family Park będzie miejscem wypoczynku i rozrywki dla całej rodziny. Na powierzchni ponad 3.000 m2 zlokalizowanych zostanie szereg atrakcji, dedykowanych zarówno dla najmłodszych dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Gdynia Family Park to również miejsce w którym będzie można kupić wyjątkowe, gdyńskie pamiątki. We współpracy z szeregiem krajowych wykonawców powstaje paleta niepowtarzalnych gadżetów, ozdób i przedmiotów codziennego użytku. A wszystko to w 100% polskiej produkcji.

Atrakcje będą dostępne do końca wakacji.

Źródło: gdynianews.pl

Dodaj komentarz