Koniec sezonu na Portalu Lunapark

Dopiero co się zaczął, a już dobiega końca. Z drugiej strony mawiają, że kończy się tylko po to, żeby na wiosnę znowu się rozpocząć… Mowa o sezonie w Lunaparkach oraz Parkach Rozrywki.

Tegoroczny sezon nie był łaskawy dla branży karuzelniczej w naszym kraju. Chłodna i deszczowa wiosna, burzowe lato oraz wczesna i chłodna jesień spowodowały, że był to jeden z najtrudniejszych sezonów ostatnich lat. Na niezadowalające wyniki finansowe ma również wpływ rosnąca konkurencja, a także spadająca ilość oraz jakość dużych imprez i festynów.

Nie oznacza to wcale braku inwestycji w przyszłym roku. Wiele firm odkryje karty dopiero na wiosnę jednak już teraz możemy zdradzić, że plany są bardzo ciekawe i imponujące.

Dla nas jako dla Portalu Lunapark rok ten upłynął pod znakiem potwierdzenia i przypieczętowania naszej pozycji jako serwisu informacyjnego oraz jedynego w Polsce miejsca dla fanów zakręconej rozrywki.

Dziękujemy wszystkim osobom, które mieliśmy okazję poznać oraz zbić przysłowiową piątkę. Dziękujemy wszystkim właścicielom oraz pracownikom, których mieliśmy przyjemność odwiedzać, z którymi mogliśmy porozmawiać i poznać Wasze opinie. Są one dla nas bardzo cenne i wpływają na bieżące funkcjonowanie oraz ciągłe polepszanie jakości portalu. Dziękujemy również Wam – użytkownikom portalu za to, że z nami jesteście i nas wspieracie.

Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać z Wami w 2018 roku i portal nadal będzie wtedy funkcjonował. Dziękujemy za te 7 lat wspólnego tworzenia Portalu Lunapark.

Dodaj komentarz