Otwarcie Pomerania Fun Park

W położonym 15 kilometrów od Kołobrzegu Dygowie 1 czerwca otwarto Pomerania Fun Park. Jest to największy park rozrywki w województwie zachodniopomorskim.

Na terenie parku działa całoroczna hala zabaw o powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych. W hali znajdziemy liczne place zabaw, małpi gaj, trampoliny, automaty do gier oraz wiele innych zabawek dla najmłodszych.

Ponadto na terenie parku znajdziemy takie strefy jak: Wioska Wikingów, Dmuchany Plac Zabaw, Maluszkowo oraz strefę karuzel. Warto tutaj zaznaczyć, że urządzenia wystawione w Pomerania Fun Park należą do Lunaparku Euro-Bis. Można tam zobaczyć Autodrom, karuzelę hydrauliczną Łabędzie, Karuzelę Podłogową, kolejkę Dragon, wahadło Extreme czy tegoroczną nowość – wieżę Star Flyer. Nie oznacza to jednak, że Lunapark Euro-Bis zaprzestał podróżowania po Polsce. W trasie znajduje się utworzony w tym roku drugi tabor, w którym głównymi atrakcjami są m.in. Booster oraz Break Dance.

Już wkrótce w Pomerania Fun Park zostanie otwarty Amfiteatr, na którym odbywać się będą różne pokazy oraz Wodny Świat Pomeranii.

Szczegóły dotyczące parku, dojazdy oraz cen znajdziecie na oficjalnej stronie Pomerania Fun Park.

Dodaj komentarz