Strona główna: Zastrzeżenia prawne

Prawa autorskie

Jeśli nie stwierdza się inaczej wszystkie znaki towarowe na tej stronie są własnością Portal Lunapark – kręcimy się cały rok! Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do rysunków, grafik, tekstu oraz innych treści należą do Dominika Brzezińskiego (administrator serwisu) i nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób bez zgody właściciela.

Można kopiować, zapisywać i przesyłać na wskazany adres mailowy niektóre części tego serwisu internetowego do swojego komputera, do osobistego użytku (dotyczy to różnego rodzaju porad oraz informacji o produktach).

Zabronione jest jednak kopiowanie, modyfikowanie, wysyłanie, czy przekształcanie w inny sposób, w inną formę programu, kodu, tekstu lub obrazu będącego własnością Dominika Brzezińskiego (administrator serwisu) do jakiegokolwiek innego utworu, w tym również do własnej strony internetowej. Zabronione jest również wykorzystywanie informacji w inny sposób związany z ich upublicznianiem lub z celami komercyjnymi.


Ochrona prywatności

Respektujemy Twoje prawo do prywatności. Dziękując za zaufanie, jakim obdarzasz nas wchodząc na tą stronę, chcielibyśmy Cię zapewnić, że możesz być pewien, że wszystkie Twoje prawa zostaną poszanowane.


Dane osobowe

Wszystkie dane, jakie nam udostępniasz pozostają tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji. W żadnym wypadku nie przekazujemy ich osobom trzecim. Pytając Cię o Twoje preferencje, opinie i sugestie, robimy to po to, aby jeszcze lepiej dostosować stronę do Twoich potrzeb. Informacje, jakie nam pozostawisz – imię, nazwisko, adres e-mail, pozostaną znane tylko i wyłącznie nam – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U.97.133.883. Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.).


Informacje uzyskiwane automatycznie

Otrzymujemy i zbieramy także informacje dotyczące statystyk naszej strony internetowej, oraz pozostawione w plikach cookies, takie jak: ilość osób, które nas odwiedziły, jak często nas odwiedziły i z jakich miejsc w sieci. Informacje te nie mogą być i nie będą wykorzystywane w żaden sposób, który naruszałyby Twoje prawa.

Powrót do strony głównej